Farklı projelerimiz

IMG-20191112-WA0000__01_edited.jpg

Okullar

Okullarda öğrencilerimizi bilgilendirme ve onları uygulamaya yönlendirme hedefiyle seminerler ve atölyeler düzenliyoruz. Bunun yanı sıra kurumsal olarak okullarımızın sıfır atık hedefine yönelik atık azaltımı faaliyetlerini yönetiyoruz. Sergiler, atölyeler, denetimler gibi etkinliklerle bu süreçte okullarımıza destek veriyoruz.

Şirketler

Şirketlerimiz ekolojik duyarlılığın yanı sıra ekonomik hedeflerle atıklarını azaltırken onlara eşlik ediyoruz ve denetim faaliyetleri yürütüyoruz. Kurumsal alışkanlıkları ve kalıpları değiştirerek önemli oranlarda israfın önüne geçiyor ve tasarruf sağlanmasına katkıda bulunuyoruz.

Événement networking
Salle de lecture

Konferanslar

Sıfır atık hedefine yönelik olarak atıkların azaltılmasıyla ilgili ilkelerin, ipuçlarının ve uygulama önerilerinin paylaşıldığı bireysel ve kurumsal katılıma açık konferanslar düzenliyoruz.

Satış Stantları

Türkiye’deki üreticilerin desteklenmesini temel alarak ekolojik ve atıksız ürünlerin daha geniş kesimlerle buluşmasını sağlamak üzere çeşitli stant etkinlikleri düzenliyoruz. Bireylerin ve şirketlerin bu ekolojik alternatifleri benimsemeleri için çalışmalar yürütüyoruz.

Spa et produits de beauté
Sels de bain

Kendin Yap Atölyeleri

Evde yapılabilen ürünlerin reçetelerini paylaştığımız tematik atölyeler düzenliyoruz : ev temizlik ürünleri tarifleri (çamaşır ve bulaşık deterjanları, doğal temizleyiciler gibi), kozmetik tarifleri (diş macunu, katı şampuan, deodorant, tonik, krem gibi), atıksız mutfak tarifleri (ev yapımı ekmek, kurabiyeler, kalanları değerlendirme tarifleri gibi)